Terapia kamertonami

Terapia kamertonami to tak zwana dźwiękoterapia dogłębna, działająca na poziomie komórek ludzkiego ciała. Odpowiednio dobrane częstotliwości kamertonów oddziałują leczniczo na poszczególne organy, a także na cały organizm, równoważąc go i wzmacniając.

Fale dźwiękowe i wibracje wpływają także korzystnie na naszą psychikę oraz układ nerwowy, działając uspokajająco, wyciszająco i harmonizująco. Terapię stosuje się zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznie.

Wibracje wywołane dźwiękiem pomagają się wyciszyć, poprawiają nastrój i samopoczucie, przyspieszają regenerację oraz rekonwalescencję, wspomagają także proces leczenia.

Podczas sesji stosuje się działanie eteryczne, kiedy dźwięk rozchodzi się w przestrzeni wokół klienta oraz punktowe, kiedy kamertony o odpowiedniej częstotliwości przykładane są w miejsca akupresurowe na ciele, wprowadzając delikatny masaż na poziomie komórkowym, dzięki wyraźnie wyczuwalnym drganiom wywoływanym przez fale dźwiękowe.

Masaż dźwiękiem jest całkowicie bezpieczny. Jego intensywność zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Sesja terapeutyczna trwa około 60 minut, zawiera także krótkie wprowadzenie teoretyczne. Odbywa się na leżąco, na łóżku do fizjoterapii.  Zalecany jest wygodny, luźny strój.

Umów spotkanie:
Dorota Mrówka
dorota@fundacjahs.org
tel. 607 168 26