O nas

Naszą naczelną zasadą jest słynna sentencja przypisywana Hipokratesowi: „przede wszystkim nie szkodzić”. Dopasowujemy więc każdą sesję terapeutyczną do indywidualnych potrzeb osoby, która do nas przychodzi po pomoc. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę do tego, by wspierać ludzi w pozytywnej przemianie.
Stosujemy naturalne, sprawdzone w praktyce metody, dzięki którym można pozbyć się stresu, problemów emocjonalnych oraz przepracować wiele utrudniających życie zachowań, przekonań i reakcji. Uczymy, jak żyć świadomie.
Wszyscy nasi terapeuci mają wieloletnie doświadczenie, są odpowiednio przygotowani merytorycznie oraz zawodowo.

NASI TERAPEUCI:

Dorota Mrówka

Nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu, naturoterapeutka (kod zawodu: 322009). Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami. Prowadzi warsztaty medytacji świeckiej. Jest autorką książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym.
Zajmuje się także terapią kamertonową, dźwiękoterapią i aromaterapią.

kontakt:
tel. 607 168 262
e-mail: gabinet@fundacjahs.org

Aby wykupić udział w indywidualnej sesji, zapraszamy do naszego sklepu. Aktualne ceny podane są przy każdym produkcie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu omówienia szczegółów logistycznych oraz dogodnego terminu.