O nas

Naszą naczelną zasadą jest słynna sentencja przypisywana Hipokratesowi: „przede wszystkim nie szkodzić”. Dopasowujemy więc każdą sesję terapeutyczną do indywidualnych potrzeb osoby, która do nas przychodzi po pomoc. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę do tego, by wspierać ludzi w pozytywnej przemianie.
Stosujemy naturalne, sprawdzone w praktyce metody, dzięki którym można pozbyć się stresu, problemów emocjonalnych oraz przepracować wiele utrudniających życie zachowań, przekonań i reakcji. Uczymy, jak żyć świadomie.
Wszyscy nasi terapeuci mają wieloletnie doświadczenie, są odpowiednio przygotowani merytorycznie oraz zawodowo.

NASI TERAPEUCI:

Dorota Mrówka

Nauczycielka medytacji, mindfulness oraz technik redukcji stresu. Od lat eksploruje filozofię Dalekiego Wschodu oraz bada medytacje z różnych stron świata i stara się przełożyć ich mądrość na realia świata zachodniego, dzięki czemu mogą stać się bardzo przydatnym narzędziem w radzeniu sobie z codziennymi problemami.
Na stałe współpracuje z Fundacją Hinc Sapientia, gdzie prowadzi warsztaty medytacji świeckiej. Jest autorką książek poświęconych technikom uważności, medytacji, praktykom oddechowym i relaksacyjnym.
Dyplomowana naturoterapeutka, kod zawodu: 322009.

e-mail: dorota@fundacjahs.org

Agnieszka Janowska

Specjalizuje się w uwalnianiu od ograniczających przekonań i oczekiwań społecznych. Terapeuta TSR oraz terapeuta transpersonalny.
Humor, dystans i śmiech to narzędzia, które wykorzystuje podczas pracy nad poczuciem własnej wartości czy wyborem właściwej drogi życiowej.
Wyznaje zasadę, że jedyną drogą jest życie w zgodzie z własnymi wartościami. Wtedy wszystko staje się prostsze.
Prowadzi gabinet w Warszawie.

e-mail: aga@fundacjahs.org

Jarosław Gibas

Zajmuje się psychosocjologicznym ujęciem relacji, które budujemy zarówno ze światem zewnętrznym, jak i z samymi sobą.
Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej i duchowej, psychosocjologii zmiany oraz modelu transpersonalnego. Jest twórcą  Akademii Terapii Transpersonalnej działającej przy Fundacji Hinc Sapientia, uczy także warsztatowych technik mindfulness oraz medytacji świeckiej.
Jest autorem książek z zakresu inteligencji emocjonalnej, inteligencji duchowej, rozwoju wewnętrznego i terapii transpersonalnej.
Prowadzi gabinet w Katowicach.

e-mail: jarek@fundacjahs.org

Aby wykupić udział w indywidualnej sesji, zapraszamy do naszego sklepu. Aktualne ceny podane są przy każdym produkcie. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranym terapeutą, w celu omówienia szczegółów logistycznych oraz dogodnego terminu.